Florya’nın İncisi

Florya Hat Boyu lokasyonunda prestijli yaşam sunan projemizi tamamladık. 

Sosyal yaşam alanı olarak açık havuz, sauna, Türk hamamı ve peysaj bulunuyor. Bunun dışında jeneratör, 40 tonluk su deposu, 20 tonluk ayrıca yangın depoları var. Her daireye ait 20 m2lik depo alanları ve her daireye 3 araçlık kapalı otopark mevcuttur. Kullanılan tüm ürünlerin ithal markalardır. yerden ısıtma sistemi ve vrf sistemi klimalarda mevcuttur

Hatboyu projemiz 2 bloktan oluşuyor, toplamda 12 dairemiz var. Giriş katları 190 m2 brüt 3+1 bahçe kullanım alanlı daireler, ara katlar 4+1 220 m2 brüt, en üstte de 360 m2lik 6+2 dublex dairelerimiz mevcuttur.

Jeneratör, 40 tonluk su deposu, 20 tonluk ayrıca yangın depoları var. Her daireye ait 20 m2lik depo alanları ve her daireye 3 araçlık kapalı otopark mevcuttur.

Her Detayı İncelikle Düşünüldü…

Projemizde her detay, incelikle düşünülerek hayata geçirildi. Her dairede  24 saat rahatlıkla kullanılabilecek merkezi elektrikli süpürge bulunuyor. Ankastre setimiz Miele, kombi Viesmann, klimalarda Mitsubishi marka kullanılmıştır.

Her Alanda Yüksek Standartlar

Florya Projemizde sosyal yaşam alanı olarak açık havuz, sauna, Türk hamamı ve peysaj bulunuyor. Muhteşem konum ise 4 mevsim size denizin güzel karelerini sunuyır.